Hakkımızda

HORİZON YAPIM KİMDİR

Dijital dönüşümün çok hızlı olduğu dönemlerde işimizi büyük bir enerjiyle yapıyor, her ihtiyaca günümüz trendlerine uygun şekilde cevap veriyoruz. Başladığımız her yeni işe, sahip olduğumuz enerjiyi en iyi şekilde aktarıyoruz. Firmaların değerlerini benimseyip özümseyerek, ihtiyaçlara özel kaliteli çözümler sunuyoruz.  
Yaptığımız her çalışma kalite öncelikli olup, marka bilinirliklerini arttırmaya katkı sağlamayı hedefliyoruz. Benzersiz bir hizmet deneyimi yaşatmak için kalite, teknoloji, ve tecrübeyi harmanlıyoruz. Horizon Yapım olarak biz kimiz sorusuna gelince; 
Sena Kurdoğlu kuruculuğunda faaliyetlerine başlayan şirketimiz, dijital ortamda bilinirliği en iyi şekilde temsil eden dinamik ve gelişmelere ayak uyduran yenilikçi ekiple faaliyetlerini yürütüyor. Birçok farklı projede prodüksiyon ve reji hizmeti verdik, yakaladığımız başarılarla faaliyet alanımızı sürekli genişleterek hizmetlerimize devam ettik. Klip çekimi, reklam filmi, tanıtım filmi, video filmi, havadan 3D canlı yayın, kamu spotu çekimi ve diğer tüm video çalışmalarında uzman ekiple ihtiyaçlar dahilinde destek sağlıyoruz.  
Sizler için olumlu geri dönüşler alacağınız profesyonel çalışma alanları oluşturmak ve projelerinizde sağladığınız başarılarda pay sahibi olmak bizi daha da güçlendiriyor.